• Periode

  • Thuis

    DatumThuisteamUitteamVeldKl.k. ThuisKl.k. UitDetails
    3 september 09:20Tollebeek JO7-1Blokzijl JO7-2veld 1 A1
    3 september 10:00Tollebeek JO9-1JMFlevo Boys JO9-4veld 1 A1
    3 september 10:30Tollebeek JO15-1Creil-Bant JO15-1veld 2
    3 september 12:30Tollebeek 2Urk 4veld 1
    3 september 12:30Tollebeek MO20-1 (9-tal)Espel MO20-1veld 2
    10 september 09:00Tollebeek JO10-1Nagele JO10-1JMveld 1 A1
    10 september 09:00Tollebeek JO11-1Olde Veste'54 JO11-3JMveld 3 A
    10 september 09:00Tollebeek MO11-1IJVV MO11-1veld 1 B
    10 september 09:20Tollebeek JO7-1Creil-Bant JO7-2veld 1 A1
    10 september 10:00Tollebeek JO8-1Olympia'28 JO8-1veld 1 A1
    10 september 10:30Tollebeek JO17-1SJO RVLC JO17-2veld 2
    10 september 10:50Tollebeek MO15-1Olympia'28 MO15-1veld 1
    10 september 12:30Tollebeek JO19-1SC Genemuiden JO19-2veld 1
    10 september 15:00Tollebeek 1Espel 1veld 1
  • Uit

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieVeldPlaatsDetails
    3 september 09:00Tonego JO7-1Tollebeek JO7-1Sportpark De Uiterdijkenveld 1 A2
    3 september 09:00Creil-Bant JO11-1Tollebeek JO11-1Sportpark De Akkersveld 1 A
    3 september 09:00SJO Ens/Kraggenburg JO10-1JMTollebeek JO10-1Sportpark De Seidelhorstveld 1 A1
    3 september 09:00Steenwijkerwold JO8-1Tollebeek JO8-1Sportpark Steenwijkwoldveld 1 B1
    3 september 09:00Urk JO13-5Tollebeek JO13-1Sportpark De Vormtveld 9
    3 september 09:40Blokzijl JO7-1JMTollebeek JO7-1Sportpark De Uiterdijkenveld 1 A2
    3 september 09:45asv Dronten MO11-2Tollebeek MO11-1Sportpark Burg. Dekkerveld 5 B
    3 september 10:30Flevo Boys MO15-1Tollebeek MO15-1Sportpark Ervenbosveld 2-Flevo Boys
    3 september 10:30Lemmer vv JO17-1Tollebeek JO17-1Sportpark Lemstervaartveld 1
    3 september 12:00Drachtster Boys 2Tollebeek 1Sportpark Drachtster Bosveld 3 - Veld B (kunstgras)
    3 september 12:30Flevo Boys JO19-2Tollebeek JO19-1Sportpark Ervenbosveld 1-Flevo Boys
    10 september 08:45SC Emmeloord JO15-2Tollebeek JO15-1Sportpark Ervenbosveld 2-SC Emmeloord
    10 september 09:00Blokzijl JO7-2Tollebeek JO7-1Sportpark De Akkersveld 1 A2
    10 september 09:00Blokzijl JO9-1JMTollebeek JO9-1JMSportpark De Uiterdijkenveld 1 A1
    10 september 09:40Blokzijl JO7-1JMTollebeek JO7-1Sportpark De Akkersveld 1 A2
    10 september 14:10SC Joure MO20-1Tollebeek MO20-1 (9-tal)Sportpark de Hege Simmerdykveld C
    10 september 14:45Flevo Boys 4Tollebeek 2Sportpark Ervenbosveld 3-Flevo Boys